Wiki Przeprowadzki


Pawińskiego 28

02-106 Warszawa

Numer telefonu: +48 537 115 518

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Tanie przeprowadzki warszawa cennik


Krótki opis firmy Tanie przeprowadzki warszawa cennik

Każdy, kto chce szybko i bezpieczne przetransportować meble i inne sprzęty, powinien skontaktować się z przedsiębiorstwem Wiki Przeprowadzki. Podmiot dysponuje różnego typu samochodami, również dużymi pojazdami, za pomocą których można przewieźć fortepiany i inne większe ładunki, które wymagają specjalnych zabezpieczeń. W ramach współpracy pracownicy mogą zająć się pakowaniem przedmiotów, ich załadunkiem, rozładunkiem oraz wniesieniem do nowego budynku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma wprowadziła do oferty również taxi bagażowe. Usługa przypadnie go gustu osobom potrzebującym pomocy przy przewiezieniu pojedynczych mebli ze sklepu do domu czy większej ilość walizek, które nie zmieszczą się do samochodu osobowego.

Warto wybrać przedsiębiorstwo, które oferuje tanie przeprowadzki w Warszawie. Cennik znajduje się na stronie internetowej. Należy zaznaczyć, że ostateczny koszt zależy od różnych czynników i jest ustalany indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami klienta.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

SWIMPLE sp. z.o.o.


Krasińskiego 67A, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Softtutor Consulting


Puławska 433, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Szukasz profesjonalnej firmy? Dobrze trafiłeś!