WG Rolety


Jagiellońska 71

33-000 Nowy Sącz

Numer telefonu: 185476040

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Rolety żaluzje nowy sącz | WG Rolety


Krótki opis firmy Rolety żaluzje nowy sącz | WG Rolety

Żaluzje to popularny sposób na stworzenie bariery przeciwsłonecznej w budynku. Dzięki rozwojowi technologii są one dostępne w wielu różnych rodzajach, w tym rolety żaluzje Nowy Sącz. Wśród nich można wyróżnić następujące rodzaje: żaluzje pionowe, żaluzje plisowane, żaluzje poziome oraz rolety żaluzje Nowy Sącz.

Żaluzje pionowe to specjalne systemy oparte na drążkach metalowych, tworzących pionowe pasy materiału. Są one łatwe w obsłudze, a także dobrze chronią przed słońcem i zapewniają cień w domu. Do wyboru jest szeroki wybór tkanin, a także różnorodne kolory i wzory.

Żaluzje plisowane to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zajmuje mniej miejsca niż żaluzje pionowe. Tworzy się je z materiału, który jest szyty w rozmaitej ilości plis. To pozwala na regulowanie ilości światła i cienia, jaki będzie dostarczony do pomieszczenia.

Żaluzje poziome składają się głównie z drewnianych lameli lub aluminiowych listewek. Są one dostępne w różnych kolorach i długościach, a także w wielu ciekawych wzorach. Dzięki temu można je dopasować do wnętrza, by stworzyć elegancki efekt.

Rolety żaluzje Nowy Sącz są czymś pośrednim między tradycyjnymi żaluzjami a roletami materiałowymi. Składają się z listewek aluminiowych, które są zamocowane na stałe w otworze okiennego. Rolety żaluzje Nowy Sącz są lekkie i łatwe w utrzymaniu, a także doskonale chronią przed słońcem i są dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

IBCS Poland


J. Piłsudskiego 46, Nowy Sącz

Przejdź do wpisu >

Taxstudio


Szpitalna 8, Nowy Targ

Przejdź do wpisu >

Szukasz profesjonalnej firmy? Dobrze trafiłeś!