Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited


Smithfield Road 50

TF-9 1 Market Drayton

Numer telefonu: 07933088792

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Alldeynn


Krótki opis firmy Alldeynn

Drogeria internetowa dostępna pod adresem taniekosmetyki.co.uk kieruje swoją ofertę do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, chcących zaopatrywać się w polskie produkty. Założyciele firmy starają się zamieszczać w asortymencie przede wszystkim naturalne preparaty, wiedzą bowiem, że tego oczekują klienci - kosmetyki pochodzenia roślinnego, w dodatku wegańskie, czyli pozbawione składników zwierzęcych, są obecnie najpopularniejsze.

Drogeria stawia też na znane marki. W jej ofercie można zatem znaleźć na przykład produkty AllDeynn, stworzone przy współpracy ze znaną influencerką. Są to suplementy diety z kolagenem czy witaminami i minerałami.

Na asortyment firmy składają się jednak przede wszystkim kosmetyki, dla całej rodziny - dla kobiet, mężczyzn i dzieci. To środki czystości, żele pod prysznic, pielęgnujące kremy i balsamy, preparaty do stylizacji włosów czy kosmetyki do makijażu i demakijażu. Wszystkie są dokładnie opisane, co ułatwia podjęcie trafnego wyboru. Mają też przystępne ceny.

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

signofnature.co.uk


Elmsworth Avenue 42, London

Przejdź do wpisu >

Szukasz profesjonalnej firmy? Dobrze trafiłeś!